Bardzo dobry występ gdańszczanek na Mistrzostwach Świata 3v3!

Bardzo dobry występ gdańszczanek na Mistrzostwach Świata 3v3!

W hiszpańskim San Lorenzo El Escorial odbyły się Mistrzostwa Świata 3v3. Reprezentujące Polskę gdańszczanki świetnie zaprezentowały się w meczach grupowych, ulegając jednynie Estonkom 4:5. Następnie wysoko pokonały reprezentację Singapuru 6:2. Swój ostatni mecz rozegrały z Finkami dając z siebie wszystko. Niestety ulegliśmy 9:3 i zakończyliśmy swój udział w mistrzostwach na miejscach 5-8.

Dziękujemy za wsparcie wyjazdu dla:

ASTE Sp. z o.o.

Polski Unihokej

RF8 Sports

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sponsorem Tytularnym klubu jest JohnnyBros

Sponsorem Strategicznym drużyn młodzieżowych Stowarzyszenia KS Olimpia Osowa jest @EnergaSA, drużyny są wspierane w ramach realizacji Strategii Zrównoważonego Rozwoju

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wspierają nas: